Yüzme Turu

Yüzme Turu

Yüzme Turu

Royal Bosphorus, 15 kişilik özel teknesiyle, boğazın maviliklerinde unutulmaz bir gün geçirmek, güneşin ve denizin keyfini sevdikleriyle doyasıya çıkarmak isteyenler için yüzme turu hizmeti sunuyor. Tekne ile denize açıldığınız andan itibaren, kalabalığı ve stresi geride bırakacağınız bu size özel yüzme turu sayesinde, arkadaş grubunuzla ya da ailenizle huzurlu ve keyifli bir gün geçirebilir, eşsiz boğaz manzaralarıyla anı defterinize eşsiz bir not düşebilirsiniz. Yüzme turu satın almak için tek yapmanız gereken, sevdiklerinizi bir araya toplayacağınız tarihe karar vermek ve Royal Bosphorus ile iletişime geçerek yüzme turu rezervasyonu oluşturmak.

Yüzme Turu Hizmetine Neler Dahildir?

Adaların eşsiz plajlarında ya da boğazın saklı koylarında serin maviliklerle buluşmak, Royal Bosphorus yüzme turu hizmeti ile mümkün. Yüzme turu için yapmanız gereken tek şek kendinize küçük bir valiz hazırlamak. Sabahın ilk ışıkları ile demir alan ve yaklaşık 8 saat boyunca doyasıya denizin ve güneşin tadını çıkarmanızı sağlayan yüzme turu hizmetimize;

• Karaköy, Eminönü ya da grubunuzun tercih ettiği noktadan alış ve bırakış,
• Gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız yüzme malzemeleri,
• Güneşlenme alanları ve gölgelikler,
• Ücretsiz olarak servis edilecek alkolsüz içecekler dahildir.
• Teknemizde ayrıca; alkollü ya da kutu içecekler ile atıştırmalıklar satın alabileceğiniz büfemiz bulunmaktadır.

Yüzme Turu Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Yüzme turu rezervasyon işlemlerinizi erken tarihlerde yaptırmanız, hem daha uygun yüzme turu fiyatları elde edebilmeniz hem de yoğunluktan etkilenmemeniz için önemlidir. Özel günlere, hafta sonlarına ve bayram tatili gibi yoğun tarihlere denk gelen talepleriniz için daha erken tarihlerde ofisimizle iletişime geçerek yerinizi ayırtmanız gerekebilir. Yüzme turu fiyatları; seçeceğiniz tarihe, katılacak kişi sayısına ve özel taleplerinize göre değişiklik göstereceğinden rezervasyon esnasında size özel fiyat bilgisini alabilirsiniz. Yüzme turu öncesinde tekne ya da tur ile ilgili detaylı bilgi için bizlere ulaşabilir, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Yüzme turu esnasında, sevdiğiniz koylarda daha uzun kalmayı ya da bir sonraki koy için yola koyulmayı talep edebilirsiniz. Her bir ayrıntısının size özel planlanacağı bu özel yüzme turu için rezervasyonunuzu hemen yapın, boğazda yerinizi ayırtın.