Yemekli Turlar

Yemekli Turlar

Yemekli Turlar

Boğazın tam ortasında sevdiklerinizle lezzet dolu keyifli saatler geçirebileceğiniz yemekli turlar, Royal Bosphorus kalitesiyle sizleri bekliyor. Yemekli turlar ile İstanbul’un her iki yakasının eşsiz manzaralarına şahitlik edebilir, size özel bir teknede bol sohbetli, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. İster baş başa ister arkadaş grubunuzla paylaşacağınız özel manzaralı masanızda, Royal Bosphorus’un sizler için hazırladığı lezzetli menüleri deneyimleyebilirsiniz. Yemekli tur satın almak için takviminizdeki size özel günleri bekleyebilir ya da ilk fırsatı değerlendirip stresli hayatınıza lezzetli bir mola verebilirsiniz. Royal Bosphorus sizleri ve sevdiklerinizi lezzetli bir masa etrafında buluşmaya davet ediyor. Yapmanız gereken şey, ajandanıza en uygun tarihi belirlemek ve Royal Bosphorus ile iletişime geçip yemek turu rezervasyonu oluşturmak.

Yemekli Tur Hizmetine Neler Dahildir?

15 kişilik özel teknede, size özel bir yemek organizasyonu için yemekli tekne turu satın aldığınızda, sadece bir yemekten çok daha fazlasına sahip olursunuz. Eşsiz manzaralar, boğazın tatlı esintisi, martı sesleri ve masmavi bir huzur eşliğinde, ömür boyu unutamayacağınız anılar biriktireceğiniz bu özel yemek, iş hayatından lezzetli bir kaçış, şehrin gürültüsüne kısa bir vedadır. Sizin istediğiniz saatte başlayacak ve sizin planladığınız zamana kadar sürecek bu eşsiz yemekli tur hizmetine;

• Eminönü, Karaköy iskelelerinden ya da sizin tercih edeceğiniz uygun iskelelerden alış ve bırakış,
• Et, Balık, Tavuk ya da Vejetaryen menüleri arasında seçeceğiniz ana yemek, salata ve meyve tabağı,
• 5 çeşit meze ve alkolsüz içecekler dahildir.
• Alkollü içecekler ve özel menü talepleriniz, ücretli bir şekilde hizmete dahil edilebilir.

Yemekli turlar, en az 2 saat olmak kaydıyla, dilediğiniz uzunlukta organize edilebilir. Yemek saatini hangi manzara eşliğinde geçirmek istediğinize kendiniz karar verebilir, boğazın birbirinden keyifli manzaraları arasında, özgürce seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz yemekli tur organizasyonu esnasında, özel gün kutlamalarınızı gerçekleştirebilir, rezervasyon esnasında talep etmeniz halinde, tekneye özel süslemeler ekletebilirsiniz.

Yemekli tur fiyatları, rezervasyon oluşturmak istediğiniz tarihe, hizmet almak istediğiniz süreye, seçeceğiniz menü ve ek hizmetlere göre değişiklik gösterebilir. Yemekli tur rezervasyonu yapmak ya da detaylı bilgi almak için Royal Bosphorus ile iletişime geçebilirsiniz.