Özel Organizasyonlar

Özel Organizasyonlar

Özel Organizasyonlar

Yatta özel organizasyonlar düzenleyen Royal Bosphorus, doğum günü, evlilik teklifi, bekarlığa veda, baby shower, yıl dönümü, özel partiler, mezuniyet, iş yemekleri, fasıl geceleri, özel yemekli organizasyonlar, sürpriz partiler düzenleyen bir şirkettir. Sizlerin en özel günlerini ve kutlamalarını organize eden Royal Bosphorus, müşterilerin mutluluğu ve rahatı için hizmet veriyor.

Evlilik tekliflerinizin hayalinizdeki gibi kusursuz ve ölümsüz bir ana sahip olması için sizlerin istekleri ve arzularına göre organizasyon düzenlemektedir. Üstelik yatta özel organizasyonlar düzenleyen Royal Bosphorus, alkol ruhsatına sahip bir yat turu organizasyon şirketidir. Özel etkinliklerinizde, dilediğiniz alkol çeşitlerinin servisi yapılmaktadır. Zengin yemek menüsü ile kutlamalarınızın daha da güzel geçmesini sağlayan Royal Bosphorus, tercihinize göre boğazda veya adalarda yat gezisi düzenliyor.

Yat Organizasyonu İçerikleri

Yat organizasyonu içerikleri arasında özel menüler ve alkol servisleri mevcut. Royal Bosphorus, yat organizasyonu hizmeti veren bir kuruluştur. Sizlerin istekleri ile özel menüler hazırlayan ve rota belirleyen şirketimiz evlilik tekliflerinizin ev sahipliğini yapıyor. Ayrıca çocuğunuz için düzenleyeceğiniz baby shower etkinliğiniz için de bizlerden yat kiralamanız mümkün. Eğer iş yeri kutlamalarınız için bir etkinlik düşünüyorsanız tercihlerinizi yat organizasyonundan kullanabilirsiniz. Royal Bosphorus olarak fasıl geceleri, ofis kutlamaları, mezuniyet ve partileri büyük bir titizlik ve özveriyle hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz.

Royal Bosphorus olarak sizlerin en özel anlarına ev sahipliği yaparken extra ücretler ile boğaz ve adalar turu da dahil edilmektedir. Usta aşçıların hazırladığı yemek menüleri ve seçkin alkollü içecekleri ile unutulmaz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerin memnuniyeti için en iyi hizmeti veren Royal Bosphorus, yatta özel organizasyonlar için kiralanabilmektedir. Mevsim şartları uygun olan günlerde müşterilerine hem gezinti hem de kutlama hizmeti veren şirketimiz, seçeceğiniz süslemeleri de sizler için hazırlar.

Sizler de özel anlarınızın ölümsüzleşmesi ve kutlamalarınızın en iyi şekilde gerçekleşmesi için Royal Bosphorus yat hizmetlerinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilir ve dilerseniz randevu talep edebilirisiniz. İstediğiniz menüler ve alkol seçeneklerine beraber karar vererek organizasyonu en iyi şekilde sizler için hazırlar ve sizlerin memnun olması için hizmet veririz.