Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

Evlilik Teklifi

İstanbul evlilik teklifi klasikleri arasında yer alan, dünyanın en heyecan verici sorusuna cevap isteyeceğiniz o özel anı hem romantik hem de unutulmaz kılan yatta evlilik teklifi organizasyonunu, Royal Bosphorus farkıyla deneyimlemeye hazır mısınız? Kadehlerin aşkla dolacağı, kemanın nağmeleri arasından mutluluk seslerinin duyulacağı size özel bir organizasyonda, sevdiğinizin gözlerindeki ışıltıya, İstanbul Boğazı’nın tatlı esintisi eşlik edecek ve bir ömür unutmayacak bu özel organizasyon, mutlu birlikteliğinizin en heyecan dolu anlarından biri olarak hafızalarınızda yer edecek. Evlilik teklifinize, size özel olarak süslenmiş masanız, aşk şarkıları çalan bir keman bir de balıklar şahitlik edecek. Yatta evlilik teklifi ile aşkınızı doyasıya haykırmak istiyorsanız, köprülere teklifinizi lazerle yazdırabilir cevabını profesyonel video çekim hizmeti sayesinde bir ömür aynı heyecanla duyma imkanı bulabilirsiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için yapmanız gereken tek şey, Royal Bosphorus ile iletişime geçerek yatta evlilik teklifi rezervasyonu oluşturmak ve geri kalan her şeyi, bu tecrübeli ellere bırakmak.

Yatta Evlilik Teklifi Hizmetine Neler Dahil?

En özel anlarınızdan birini daha da özel ve unutulmaz hale getirecek yatta evlilik teklifi ile romantizmi en üst seviyelerde yaşayacak ve yıllar sonra her hatırladığınızda heyecanlanacağınız o tek kelimelik cevabı, boğazın huzurunda, martıların şarkıları eşliğinde duyacaksınız. Yatta evlilik teklifi hizmetine;

• Tercih ve zevkleriniz doğrultusunda, masa ve tekne süslemeleri,
• Et, tavuk, balık ya da vejetaryen menüler arasından seçeceğiniz yemek ve 5 çeşit meze,
• Alkollü ve alkolsüz içecekler,
• Pasta ve atıştırmalıklar,
• Çiçek buketi,
• Köprüye Lazerle yazı yazılması hizmeti,
• Teklif anında kullanılacak volkanlar,
• Yemeğinize eşlik edecek kemancı,
• Profesyonel fotoğraf ve video çekimi dahildir.
• Ek istekleriniz uygun şekilde fiyatlandırılarak yatta evlilik teklifi paket fiyatları içerisine dahil edilebilr.

Yatta Evlilik Teklifi Nasıl Organize Edilir?

Yatta evlilik teklifi rezervasyonu esnasında kararlaştırılan alış noktasından misafirlerimiz alınarak, boğaz içerisinde kısa bir gezinti yapılır. Bu esnada, yemek servisi yapılarak müzik eşliğinde keyifli vakit geçirilmesi sağlanır. Teklif anı için vereceğiniz işaretle, köprü üzerine lazerle evlilik teklifi yansıtılır, volkanlar, en güzel aşk şarkıları, pasta ve romantik ambiyans ile bu en özel anı doyasıya yaşamanız sağlanır. Özel talepleriniz için Royal Bosphorus ile iletişime geçebilir, yatta evlilik teklifi fiyatları ve detay bilgisi isteyebilirsiniz.