Doğum Günü Kutlaması

Doğum Günü Kutlaması

Doğum Günü Kutlaması

Her birimizin çocukluktan itibaren hayallerini süsleyen bir doğum günü kutlaması hayali vardır. İşte bunu gerçekleştirebilmek için sizlere boğazın serin sularının üstünde masalları andıran unutulmaz bir doğum günü kutlaması hizmeti sunuyoruz.

İstanbul Boğazında Doğum Günü Kutlaması

İstanbul denilince akla ne geliyor? Herhalde herkesin aklından geçen ilk 5 cevaptan birisi mutlaka boğazıdır. Hatta birçok kişi içinde ilk cevaptır. İstanbul Boğazı, Marmara Denizi’nin Karadeniz’e açılan kapısı niteliğinde olduğu kadar şehrin her iki yakasının daha doğrusu Avrupa ve Asya kıtalarının tam ortasından geçen yapısıyla ruhu okşamaktadır.

Ayrıca boğazın serin suyu kadar denizin dalgaları da insana sonsuzluk hissiyatı verir. Peki, doğum günü kutlaması denilince acaba bunu bir yatta veya teknede yapmak fikrini hiç değerlendirdiniz mi?

Eğer düşünmediyseniz hiç vakit kaybetmeden hayal gücünüzü zorlamanızı ve bir an evvel bu hayalinizi gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü artık yatta veya teknede doğum günü kutlaması yapmak hemen herkesin en memnun kaldığı kutlama haline geldi. Tabii ki bunun birçok nedeni var. Ama en önemli nedeni İstanbul’un dokusu içerisinde bir deniz yolculuğu ve bu yolculuğun insanın sevenleriyle en mutlu gününü paylaşmasının verdiği lezzettir.

Yatta / Teknede Doğum Günü Kutlama Hizmetleri

Eğer bu kutlama türünü tercih ediyorsanız artık daha önceki doğum günü kutlamalarınızı unutabilirsiniz. Çünkü sonraki senelerde hiç unutamayacağınız bir doğum günü partisi sizi bekliyor.
Yatta veya teknede doğum günü kutlaması kapsamında birçok hizmetimiz vardır. Paketlerimizin içeriğinden kısaca bahsetmek gerekirse teknenin süslenmesi ve alkolsüz içeceklerle ana hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bunun dışında doğum günü pastası ve alkollü içecek isteyenler için ise ek hizmet bedeli uygulamamız vardır. Tabi ki bunun dışında bir istek veya talep olursa onun içinde elimizden gelen her türlü imkânı sağlayabilmek için çabalıyoruz. Bu amaçla özel talepler önceden bildirilirse ortaya harikalar çıkarabiliriz.

Ayrıca hizmet için anlaşılan süre kadar İstanbul boğazında tur atabilme olanağı da sunuluyor. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve sevenlerinizle birlikte unutamayacağınız bir doğum günü kutlaması geçirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz.

Unutmayın ki mutlu günler mükemmel geçsin diye bizler varız.