Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa Veda Partisi

Bekarlığa Veda Partisi

Hayatınızın belki de en özel günü hızla yaklaşırken, hazırlıkların stresini ve koşuşturmaların tatlı yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz, sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğlenerek unutulmaz bir anı oluşturabileceğiniz yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu, Royal Bosphorus farkıyla mutluluğunuza, eğlence ve yeni mutluluklar eklemeye hazır. Bekarlığınızın son günlerinde, müstakbel eşinizle yaşayacağınız güzel günlerin heyecanı damarlarınızda dolaşıyorken, yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu ile bu mutluluğunuzu ve heyecanınızı sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. 15 kişilik size özel teknesi ve güler yüzlü personeli ile hizmet veren Royal Bosphorus, yatta bekarlığa veda partisi düzenlemek isteyenlere unutulmaz bir organizasyon fırsatı sunuyor.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Neleri İçerir?

Tamamı ile size özel bu önemli günde, arkadaşlarınızla doyasıya eğleneceğiniz yatta bekarlığa veda partisi organizasyonu ile unutulmaz bir anı oluşturmanız mümkün. Bu organizasyonu, teknenin kalkış yerinden, denizde geçireceğiniz süreye, demirlemek isteyeceğiniz noktalardan, vereceğiniz partinin en ince ayrıntısına kadar size özel hale getirebilirsiniz. Dilerseniz organizasyona canlı müzik ya da DJ performansı ekleyebilir ya da kendi oluşturacağınız müzik listenizi teknenin özel müzik sistemi ile çalarak kendi eğlencenizi yönetebilirsiniz. Dansçılar ya da lazer şovları ile bekarlığa veda partinizi renklendirebilir ya da size özel hazırlayacağımız lezzetli bir menü ile dostlarınızla eğlenceli bir masada bol sohbetli keyifli saatler geçirebilirsiniz. Yatta bekarlığa veda partisi fiyatları hesaplanırken, teknede geçirmek istediğiniz süre başta olmak üzere, talep edeceğiniz tüm hizmetler hesaplanacak ve size rezervasyon anında iletecektir.

Yatta bekarlığa veda partisi organizasyonuna;

• Belirlediğiniz ve uygun görülen noktalardan misafirlerinizin alış ve bırakış hizmeti,
• Sınırsız alkolsüz içecek ve size özel hazırlanacak ikramlar,
• Kaliteli ve telefonunuzu kolaylıkla bağlayarak kullanabileceğiniz güçlü ses sistemi dahildir.
• Yemek, canlı müzik ya da aklınıza gelebilecek diğer tüm özel talepleriniz ayrıca ücretlendirilip hizmete dahil edilecektir.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Erken dönemlerde, parti tarihiniz kesinleştiği anda Royal Bosphorus ile iletişime geçerek müsaitlik sorgulamanız önemlidir. Özellikle yoğun sezonda, talep ettiğiniz tarihe rezervasyon yaptırabilmek ve avantajlı fiyatlarla hizmet alabilmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Yatta bekarlığa veda partisi rezervasyonu yaptırmak ve detaylı bilgi almak için Royal Bosphorus ile iletişime geçebilirsiniz.