Adalar Turu

Adalar Turu

Adalar Turu

İstanbul’un huzurunda inci gibi dizilen, doğası, eşsiz manzaraları ve özgün tarihi ile merak uyandıran prens adalarını, Royal Bosphorus’un 15 kişilik özel teknesiyle sunduğu adalar turu sayesinde, özgürce selamlamaya hazır olun. Marmara denizinin en sakin köşesinde sıra inciler gibi dizilen bu ünlü ada grubunun, her bir üyesine yakınlaşma fırsatı bulabileceğiniz, en bakir sahillerini keşfedip en ünlü koylarına demir atabileceğiniz adalar turu, keyifle günlüğünüze not düşebileceğiniz, eşsiz bir anı olacak. Size ve sevdiklerinize özel adalar turu ile boğaz esintisini gün boyu teninizde hissedebilir, adaların gizli güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Adalar turu rezervasyonu için tek yapmanız gereken, size en uygun tarihi belirlemek ve kendinizi Royal Bosphorus’un tecrübeli ellerine bırakmak.

Adalar Turu Hizmetine Neler Dahildir?

Tamamen size özel bir teknede, sevdiklerinizle, kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmek, Marmara’nın eşsiz güzelliğine şahit olmak için adalar turu satın almak, hayata eğlenceli bir mola vermenizi sağlayacak. Zamanını, kalkış yerini, demir atacağınız koyları ve ziyaret edeceğiniz adaları kendinizin belirleyeceği bu özel tekne turu ile sadece bir günde, koca bir ömre sığacak eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz. Adalar turu rezervasyonu ile size en uygun tarih ve saatte tur hizmeti talep edebilir, arkadaşlarınız ya da ailenizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Özel adalar yat turu, size benzersiz bir gezi fırsatı sunarken, mahremiyet ve özgünlüğü ile sizi özlemini duyduğunuz konforlu tatile taşıyacak. En az 4 saat sürecek bu eğlenceli adalar turu hizmetine;

• Belirlenen noktalardan alış ve bırakış,
• Tekne içerisinde gölge ve güneşlenme alanları,
• Sizin seçeceğiniz listelerin çalacağı kaliteli bir ses sistemi,
• Ada ziyaretlerinizde talep ettiğiniz noktalarda demirleme fırsatı,
• Soft içecekler dahildir.
• Alkollü içecekler ve atıştırmalıkları dilerseniz ücretli olarak tekne içerisinde temin edebilirsiniz.

Adalar Tur Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Sevdiklerinizle belirleyeceğiniz tarih ve saat için; Royal Bosphorus ile iletişime geçerek adalar turu rezervasyonu oluşturabilirsiniz. Adalar turu fiyatları, seçeceğiniz tarihe, süreye ve ek hizmetlere göre belirlenerek, rezervasyon esnasında size bildirilir. Erken tarihlerde rezervasyon yaparak, kampanyalı adalar turu fiyatlarından yararlanabilirsiniz.